Ankara Sevgili, Seks Partner Bulmanın Kolay Yolu

[ad_1]

Ankara ve aşık olmak.. Ankara’da aşık olmak Akdeniz’e Ege’ye benzemez, yaz sevgiliları yalan olur Ankara’da.
Bir adam aşık oldu mu iliklerine kadar işler sevgiliı, damarlarını tıkar. Ankara sevgiliı sezonluk olmaz, ömürlüktür çünkü.
Kumsalların sıcak kumları arasındaki denizin suyuyla değil, yağan karın lapasıyla ıslatırsın sevgiliını. Aşkının elini tuttun mu ısıtandır yüreğini, canını, ruhunu..
Aşk ömrünün sonuna kadar ısıtır Ankara ayazında. Sevgilin üzülmesin diye üşümez gibi yaparsın, zaten için yanıyordur alev alev.
Öyle alevlidir ki sevdan, ceketini çıkartır verirsin sevgiliına hiç düşünmeden. Soğan erkeklerine göre değildir, yürek ister, adamlık ister, her erkeğe fit uymaz sevgiliın gömleği Ankara’da.
Buğulu gözlerin karı görmez, arasından ışıldayan sevgiliının parlaklığıyla. Göz göze geldin mi ne yağmur ne kar ne de soğuğa değer yüreğin. Yalnızca sevgiliın büyüsünü çeker içine, delicesine sarhoş olmak için..
Ankara’da sevgili bsevgiliadır. Yaz sevgiliı değil, hayat sevdasıdır mısralarda..
Ankara’da aşık olacak birini mi arıyorsun, dikkatli ol. Aşk için öleceksen gel Ankara’ya..

Ankara Arkadaşlık Siteleri

Ankara gibi soğuk, insanı gibi sıcak, dillere düşmüş bir sevdanın peşindeyseniz doğru yerdesiniz. ajansfalcon’la arayın sevgiliınızı, bir ömür mesud olmak için kalan fani ömrünüzde. Rutini ayrı bir tatlı olan bu memlekette, günler yavaş akar. Sindire sindire huzur dolu bir rutini izlersiniz. Belki de Ankara’nın romantizminin ana kaynağı da burada saklıdır. Gün boyu çalıştıktan sonra evinize gelip ayaklarınızı uzatın. ajansfalcon Ankara arkadaşlık sitesinde arkadaşlık kurduğunuz biriyle sohbet edip, sıcak bir kahve için randevulaşın. Şehrin dingin karanlığında, hayat kitabınıza tatlı bir sayfa daha ekleyin.

Müziğin bsevgilienti Ankara

Ankara, Türkiye’nin en iyi en köklü müzik guruplarının beşiği bir kent aynı zamanda. İsimlerini duyduğunuz, müziğine aşina olduğunuz, dinlemekten belki de vazgeçemediğiniz bir çok müzik gurubunun yuvası doğum yeri olmuş bir kent. Manga, Seksendört, Pilli Bebek, Çilekeş, Zakkum, Vega ve Gece Yolcuları yalnızca bir kaç tanesi. Daha nicelerine beşik olacak olan Ankara’da geleceğin yıldızlarını dinlemek için, Ankara arkadaşlık sitesi ajansfalcon‘ta tanıştığınız arkadaşlarınızla canlı müziğe mutlaka gitmelisiniz.

[ad_2]

Source link

Similar Posts

Bir Cevap Yazın