Biz Kimiz?

Kendine itimat kazanmanın tek yolu başarısızlığa yer vermeyecek derecede bir şeye iyi hazırlanmaktır dedik ve bu yola çıktık. Gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye’nin her şehrinden oyuncu adaylarına çevrimiçi müracaat ile kapılarımızı açtık.

Her yaştan oyuncu Manken Model olmak isteyen Cast adaylarımıza fırsat tanıyarak Cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Kaliteli ve itimat edilir hizmet zihniyeti bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı hayatta her bireyin bir rolü var diyerek kariyer yolunuza ortak oluyoruz atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız amacıyla gayret gösteriyoruz.

Ajans maviay cast ajans olarak şöhret ve kariyer yolunda sizlere başarılar diliyoruz…

Neden Biz?

oyunculuk bölümünde yetenekleriniz ajansımız amacıyla her vakit çok mühim olmuştur. Ajansımız rehberliğinde kariyerinizi oluşturabilirsiniz.

Günümüzde yalnızca cast ajansı değil Organizasyon Tanıtım Reklam Modellik ve Mankenlik gibi bir çok alanda faaliyetlerimizi yapmak yolunda emin adımlarla gelişmeye devam ediyoruz hiç bir işi küçümsemeden en ufak projelerden en büyük projelere kadar tüm fırsatları değerlendiriyoruz ve siz kıymetli CAST adaylarımızın önünü açmak bir amaca ulaştırmak hayallerinizi yapmak amacıyla bölümünde eksper ekibimizle yoğun çaba sarf ediyoruz profesyonel ekibimizle beraber Türkiye ve Avrupa nın her yerinden müracaat yapan adaylarımızın fotoğraflarını sitemizden yayınlayarak dizi sinema yapımcılarının ve dünyaca ünlü tekstil firmalarının sizlere ulaşmasını ve katalog çekimlerinde ajansımız aracılığı ile sizlere yer vermelerini sağlıyoruz.

Ajans maviay cast ajans OLARAK KENDİNİZE İNANIN DİYORUZ….


Cast ajans, oyunculuk ajansı , yapım ajansı, dizi oyunculuğu ajansı,film oyunculuğu ajansı, yapım şirketleri, genç yüzler