İLKARKADAŞ

[ad_1]

ajansfalcon’ta, yüzlerce üye internette ilkarkadaş deneyiminizi yaşamanız için sizi bekliyor. Bu güne kadar bir çok arkadaşınız oldu, çöpçatanlık yaparak sizleri uygun olabileceğini düşündükleri arkadaşlarla tanıştırdılar, aileniz size bir çok aday önerdi, sizi onlarla tanıştırdı, ve tanışmak istememenize böbürlenip söylendiler, ve belki de ufak tartışmalar yaşadınız. Birilerinin aracılığıyla sevgili adayı ile tanışmak gerçek manasıyla bir karın ağrısıdır. Utanırsınız sıkılırsınız mahçup olursunuz. Eğer aday ile anlaşamaz veya -en doğal hakkınızdır- beğenmezseniz, aracı olan arkadaşlarınız/ ailenize karşı kendinizi mahçup hissedersiniz. Ve dolayısıyla da geçecekteki adayla tanıştırma tekliflerini jet hızıyla reddedersiniz. Tekrar o kasıntı ruh halini yaşamaktan korkar, herkesin gözü önünde -adayınızı beğenseniz bile- flört etmek size aşşalayıcı ve tiksinç bir duygu yaşatacak diye korkarsınız. Peki ya internet?

ilkarkadaş

İLKARKADAŞ İLE FLÖRT

İnternet aleminde ajansfalcon ve benzeri birçok arkadaşlık sitesi mevcut. Evlilik sitesi iddasında bulunanlar, kameralı sohbet, canlı sohbet ve chat odaları içerikleriyle hizmet eden onlarca site. Daha önce bir çok arkadaşınızdan olumlu görüşler ve kullanım tecrübeleri dinlemenize rağmen bir türlü kendiniz de denemediniz ve denemek istemediniz belki de. Neden? Kendinizi hiç tanımadığınız insanlarla dolu bir ortamda, afişe olmuş hissedeceğinizi düşünmeniz yüzünden. İşte sorun da burada başlıyor. Çöpçatan arkadaşlarınız, aileniz dostlarınız her kim size aday sundu ise, flört aşamanızda herkesin gözlerinin ilişkinizin ve sizlerin üzerinde olduğunu bildiğiniz için artık yeni tekliflere soğuksunuz ya; ajansfalcon’ ta bu tecrübelerinizin binde biri kadar afişe değilsiniz. Bunu biliyor muydunuz? İlkarkadaş tecrübenizi yaşadıktan sonra bu durumun düşündüğünüzün tam tersine çok daha rahat ve umumi yaşandığının farkına varacaksınız. Çünkü ajansfalcon’ta siz isteyene kadar anonim kalacaksınız. Kimse sizin kim olduğunuzu bilmeyecek, kimse gerçekte nerede yaşadığınızı ve özel bilgilerinize ulaşamayacak, siz istediğiniz kadar size yaklaşabilecekler. Onları tanıdıkça, kendinizi tanıtma safhasına sadece ve sadece ‘siz’ karar vereceksiniz. Hem de aynı anda birden çok aday ile sohbet ederek. Bundan daha büyük rahatlık olabilir mi?

İLKARKADAŞ İLE İLETİŞİM KURMAK

ajansfalcon’a üye olmaya karar verdiniz, profilinizi doldurdunuz ve size uygun adayları bulabilmek adına bi keşif turuna çıktınız. Ve birden, üyelerden biri/birkaçı dikkatinizi çekti. Yapmanız gereken tek şey “ona ilginizi belli etmek”. Göz kırpın, paylaşımlarına yorum yapın beğenin, ve hatta mesaj atın. Çekinmeyin yahu engelleme hakkınız var. Engellediğiniz anda sizinle asla iletişime geçmeyecek. Bu korku neden o zaman? Gerçek hayatta insanların kapatma engelleme tuşu yoktur. Kendilerini beğenmediğinizi söylemek için bile kırk takla atarsınız. ajansfalcon’ta başta ilgilenip sohbetinden veya bsevgilia birşeyden rahatsız mı oldunuz? Basın engeli gitsin. Ne profilinizi görebilir ne mesaj atabilir. Siz de gönül rahatlığıyla partner adayınızı aramaya devam edebilirsiniz. İlk arkadaşınızla sohbet etmeye cesaret ederseniz gerisi gelecektir. Doğal bir tanışma sitesi ajansfalcon, doğal iletişimlerle sevgiliların başladığını çoktan keşfetti. İşte şimdi de; sıra sizde..!

[ad_2]

Source link

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir